This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

M.E.Doc консультант

ВІДДАЛЕНА ПІДТРИМКА

Віддалений доступ до Вашого комп’ютера і під Вашим контролем допомагає безпечно та швидко вникнути в суть проблеми, зрозуміло пояснити і продемонструвати необхідну послідовність дій для вирішення питання.

Наша компанія пропонує кілька варіантів організації віддаленого підключення до комп’ютера, Ви можете вибрати і скористатися одним з них абсолютно безкоштовно.

Програма “M.E.Doc-консультант”

«M.E.Doc – консультант» спеціально розроблений для підтримки користувачів програми «M.E.Doc». Утиліта поставляється з програмою і не вимагає додаткового завантаження та встановлення. Більше того, за замовчуванням, ярлик утиліти присутній на Робочому столі комп’ютера, і все, що потрібно зробити, це запустити утиліту і назвати нашому фахівцеві Код. Якщо ж на Робочому столі ярлик відсутній, утиліта знаходиться в корені програми «M.E.Doc» в каталозі Assistant файл – assistant.exe.

Пам’ятайте, віддалений доступ – це безпечно! Коди та паролі змінюються після перезапуску програми. Не повідомляйте ці дані невідомим людям, закривайте програму після завершення роботи нашого фахівця.

ЗАВАНТАЖИТИ

Віддалений доступ до Вашого комп’ютера можливо організувати також за допомогою використання наступних програм:

Програма “Ammyy Admin”

«Ammyy Admin» – оптимальне рішення для віддаленого доступу до комп’ютера через Інтернет! «Ammyy Admin» – це програма, яка дозволяє швидко і безпечно отримати віддалений доступ до комп’ютера або сервера через Інтернет і керувати ними в режимі реального часу.

Виконуваний файл «Ammyy Admin» займає всього 700 Кб і не вимагає установки. Для початку роботи досить завантажити додаток на ПК оператора і клієнта і запустити його. Програма готова для підключення відразу після запуску.

ЗАВАНТАЖИТИ

Програма «TeamViewer»

«TeamViewer» – це функціонально повне рішення для віддаленої підтримки через Інтернет. Програма забезпечує безкоштовний доступ до «TeamViewer» своїм клієнтам. Програма не потребує встановлення і запускається відразу після завантаження. Для віддаленого підключення необхідно повідомити нашому фахівцеві Ваш ID і Пароль.

ЗАВАНТАЖИТИ