This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

M.E.DOC

Незалежно від типу підприємницької діяльності та масштабів роботи компанії необхідно вести облік документації, складати звітність. Не секрет, що в електронному вигляді стежити за витратами, доходами, кадрами і роботою всієї організації набагато простіше. Людський фактор допускає можливість неточностей, помилок. А застосування комп’ютерних програм дозволяє не тільки успішно організувати документацію компанії, але і оптимізувати роботу кожної ланки безпосередньо.
Однією з програм для електронного документообігу є програма “M.E.Doc”. Тут можна складати, редагувати і зберігати будь-яку необхідну документацію: накладні, рахунки, акти, всі типи звітності.
Дана система документообігу є унікальною і універсальною. “M.E.Doc” рекомендуються як невеликим приватним підприємствам, що мають в наявності до 5-ти співробітників, так і масштабним організаціям, діяльність яких охоплює зарубіжні країни, а кількість співробітників складає сотні фахівців.
У нас ви можете купити програму “M.E.Doc”, ми є офіційними дилерами.


МОДУЛЬ «ЗВІТНІСТЬ»


Модуль «Звітність» призначений для подачі звітності підприємствами в контролюючі органи в електронному вигляді.
Разом з «M.E.Doc» Ви зможете відправити електронну звітність в усі контролюючі органи, у тому числі в:

 • Державну фіскальну службу;
 • Державний службу статистики;
 • Пенсійний фонд України;
 • Державний центр зайнятості;
 • ФСС з ТВП.

Електронна звітність за допомогою програми «M.E.Doc» давно завоювала любов сотень тисяч підприємств по всій країні. 20 років досвіду в створенні програм для бухгалтерії підприємств дозволили розробникам довести процес подачі електронної звітності до ідеалу. На сьогоднішній день модуль «Звітність» за своїми функціональними можливостями не має аналогів на ринку України.
Інструкція до Модулю «Звітність»
Завантажити

Актуальність

Більше 3000 бланків для абсолютно всіх видів звітності до контролюючих органів, які регулярно оновлюються – запорука того, що всі необхідні звіти Ви можете відправити з однієї програми і бути впевненим в тому, що надані бланки не застаріли.

Надійність

Шифрування документів ЕЦП дозволяє бути впевненим у тому, що вони захищені від сторонніх осіб, а передача звітів через сервер прямого з’єднання гарантує своєчасну доставку в контролюючі органи.

Індивідуальний підбір комплектності

У модулі «Звітність» існує зручна можливість індивідуального підбору бланків залежно від формату і типу оподаткування компанії. Таке налаштування суттєво економить час і робить роботу легше і приємніше.

Допомога при роботі з бланками

Ми спеціально розробили зручний автоматичний помічник, щоб виключити етап багаторазової перевірки документів. Модуль автоматично заповнить реквізити контролюючого органу, проконтролює правильність заповнення бланка і справить автоматичний підрахунок. Це скоротить час роботи над документами і мінімізує ризик накладення штрафів за некоректне заповнення.

Контроль

Працюючи в модулі «Звітність» від «M.E.Doc» Ви можете завжди відстежити статус документа на будь-якому етапі. Це допомагає економити час як бухгалтеру, так і керівникові.
Модуль «Звітність» дозволяє здійснити повний цикл роботи з документом:

 • створення;
 • заповнення;
 • перевірка;
 • імпорт звітів з систем бухгалтерського обліку;
 • підписання звітів ЕЦП;
 • відправка звітів в зашифрованому вигляді;
 • отримання квитанцій про доставку та прийняття звітів;
 • створення власних шаблонів та бланків первинних документів;
 • запит з контролюючих органів.

У програмі передбачений зручний календар звітності, який показує, які звіти вже відправлені, а які повинні бути відправлені незабаром (квартальні, річні).
Окремим пунктом варто виділити роботу з податковими накладними.
У модулі «Звітність» Ви зможете зареєструвати в ЄРПН податкову накладну, а також отримати податкову накладну від контрагента з квитанцією про реєстрацію в ЄРПН. Для повноцінної роботи з податковими накладними (коригування в програмі, обмін з контрагентами для отримання податкового кредиту) програма пропонує зручний і вигідний модуль «Електронний документообіг».


МОДУЛЬ «ЕДО БАЗОВИЙ»


Модуль «ЕДО Базовий» призначений для обміну документами в електронному вигляді з контролюючими органами (наприклад, реєстрація податкових накладних в ЄРПН) і контрагентами (обмін рахунками, актами та податковими накладними). Основні задачі модуля: зберігати ваш час, робити бізнес-процеси у вашій компанії більш ефективними, а її імідж на українському та міжнародному ринках – кращим.
З модулем «ЕДО Базовий» Ви зможете за лічені секунди реєструвати податкові накладні (з 01.01.2015 обов’язковою є реєстрація всіх податкових накладних – відповідно до Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України» №4309а від 21.07.2014). Також модуль дозволить назавжди забути про довгий і незручний цикл завірення первинних документів та їх доставки контрагентам.
Інструкція до Модулю «ЕДО Базовий»
Завантажити

Переваги електронного документообігу з модулем «ЕДО Базовий»:
 • упевненість в оригінальності документа – підтверджена законодавством України;
 • контроль процесу обміну електронними документами на всіх етапах;
 • економія коштів (папір, картриджі для принтера, поштові марки та конверти, послуги кур’єра, простір для архіву);
 • підвищення ефективності бізнес-процесів за рахунок скорочення часу на обмін документами;
 • простота і зручність у використанні (досить базових знань роботи з комп’ютером);
 • надійність, підтверджена досвідом обміну електронними документами провідними компаніями в усьому світі;
 • соціальна та екологічна відповідальність як частина позитивного іміджу Вашої компанії.
Ефективно

Більшість ваших контрагентів вже впровадила електронний документообіг – програмою «M.E.Doc» та сертифікатами електронного цифрового підпису (ЕЦП) користуються бухгалтери та керівники понад 500 тис. підприємств в Україні. Тому насолоджуватися перевагами модулю «ЕДО Базовий» Ви зможете одразу.

Вигідно

Ви зможете раз і назавжди викреслити зі списку регулярних витрат компанії папір та картриджі для друку документів, послуги пошти чи кур’єра. Тільки на скороченні витрат паперу офіс на 30 співробітників економить від 9 тис. грн., а вигода великих компаній вимірюється сотнями тисяч гривень. Наприклад, одна з найкрупніших телекомунікаційних компаній завдяки переходу на електронний документообіг економить близько 2 млн. листів паперу на рік, а це в грошовому еквіваленті – майже 250 тис. грн. Щоб дізнатися, скільки саме зекономить Ваша компанія при переході на електронний документообіг, скористайтеся нашим «Калькулятором економії».

Безпечно

При роботі з комп’ютерною програмою «M.E.Doc» Ваші документи надійно захищені від несанкціонованого втручання. Обмін первинними документами відбувається у зашифрованому вигляді з використанням електронного цифрового підпису ЦСК «Україна», національного лідера по показнику безпеки. Ключі є унікальним набором символів, не можуть бути підібрані чи скопійовані та є гарантом того, що електронний документ підписаний саме власником електронного ключа. Сама програма «M.E.Doc» є надійним засобом ЕЦП, що визнано експертизою Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації (ДССЗЗІ).

Законно

Обмін первинними документами в електронному вигляді, а також реєстрація податкових накладних через Інтернет регламентована рядом законів України, тому ви можете без жодних сумнівів чи побоювань використовувати всі можливості системи «M.E.Doc».

Закон України «Про електронний цифровий підпис» № 852-IV від 22.05.2003

«Електронний цифровий підпис за правовим статусом прирівнюється до власноручного підпису (печатки)».

Закон України «Про електронні документи та електронний документообіг» № 851-IV від 22.05.2003

«Оригіналом електронного документа вважається електронний примірник документа з обов’язковими реквізитами, у тому числі з електронним цифровим підписом автора».
«Юридична сила електронного документа не може бути заперечена виключно через те, що він має електронну форму. Допустимість електронного документа як доказу не може заперечуватися виключно на підставі того, що він має електронну форму».

Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України» №4309а від 21.07.2014

«Податкова звітність з податку на додану вартість подається до контролюючого органу усіма платниками в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством».

Просто

Обмін електронними документами – це не тільки економно та зручно, але і надзвичайно просто. Вам необхідно зробити лише 3 простих кроки!

Крок 1. Переконатися у наявності необхідних інструментів: модуля «ЕДО Базовий» та електронного цифрового підпису (наприклад, ЦСК «Україна»).

Якщо у Вас немає коду доступу до модуля «ЕДО Базовий», зверніться до регіонального представника, компанії, що вас обслуговує або сформуйте рахунок на цій сторінці.

Крок 2. З’ясувати, чи у Вашого контрагента встановлено модуль «ЕДО Базовий».

Це можна зробити за допомогою комп’ютерної програми «M.E.Doc»:
Довідник «Контрагенти» > меню «Правка» > «Оновити дані для Документообігу»
У разі, якщо у контрагента немає модуля «ЕДО Базовий», він все одно може прийняти від вас документи, однак не має можливості редагувати їх або відправляти самостійно. Запропонуйте йому встановити модуль.

Крок 3. Надіслати своїм контрагентам лист-запрошення обмінюватися всіма первинними документами в електронному вигляді.

Зразок листа: «Первинні документи» > «Реєстр первинних документів» в меню «Файл» > «Створити»
Також рекомендуємо додати в договір зі своїм контрагентом пункт про нову схему обміну первинними документами. Якщо договір був підписаний раніше, внести зміни через додаткову угоду
Найбільш поширений варіант:
Сторони погоджуються, що рахунки, Акти та податкові накладні за послуги або товари, отримані за цим Договором, будуть надані виключно в електронному вигляді, складені згідно чинного законодавства про електронні документи, електронний документообіг та електронний цифровий підпис, із заповненням всіх обов’язкових реквізитів з накладанням електронного цифрового підпису уповноваженої особи та печатки.

Соціально-свідомо

Економічна ситуація в Україні на разі надзвичайно складна. В умовах, коли навіть найбільші компанії змушені йти на скорочення витрат, економія коштів на папері, картриджах і послугах пошти за рахунок використання модуля «ЕДО Базовий» дозволить зберегти робочі місця для українців і підтримати економіку країни в цілому. Зараз, коли нашій країні як ніколи потрібна підтримка кожного свідомого громадянина, ми вважаємо своїм обов’язком зробити все можливе для покращення ситуації, що склалася, і запрошуємо вас приєднатися до соціальної місії команди «M.E.Doc».


МОДУЛЬ «ЕДО РОЗШИРЕНИЙ»


Розробник «M.E.Doc» завжди намагається задовольнити потреби своїх Клієнтів. Ми дбаємо про зручність роботи користувачів нашого ПО, а не тільки про надання їм можливостей виконувати вимоги Законодавства. Саме тому, за численними проханнями компаній з активним документообігом, ми створили окремий програмний продукт, що полегшує роботу з великим обсягом документів та задовольняє особливі потреби окремих типів компаній – «ЕДО Розширений».
Увага! З 01.06.2016г. «ЕДО Розширений» містить функції модуля «ЕДО Базовий». Клієнтам, який купують модуль після 01.06.2016г., окремо купувати «ЕДО Базовий» не потрібно!
Крім роботи з податковими накладними та обміну первинною документацією, модуль «ЕДО Розширений» містить 3 унікальних підмодуля, що дозволяють …
Інструкція до Модулю «ЕДО розширений»
Завантажити

АДМІНІСТРУВАННЯ АКЦИЗНОГО ПОДАТКУ

З 1.04.2016 р. почала працювати Система електронного адміністрування реалізації пального (СЕА РП). З модулем «ЕДО Розширений» реалізатори пального (бензину, дизельного палива) зможуть повноцінно працювати у СЕА РП:

 • створювати акти інвентаризації, заявки на поповнення об’єму палива, акцизні накладні та РК до них;
 • обмінюватися акцизними документами з контрагентами;
 • реєструвати документи у ЄРАН;
 • формувати запити та отримувати відповіді (у модулі «Інформаційна довідка»).
СТВОРЕННЯ ЗВЕДЕНИХ ПОДАТКОВИХ НАКЛАДНИХ

Згідно з листом ДФСУ № 29163/7/99-99-19-03-02-17 від 07.08.2015 р. та відповідно до пункту 198.5 статті 198 розділу V ПКУ платник податків, який використовує придбанні товари чи послуги у неоподатковуваних операціях чи в негосподарський діяльності, зобов’язаний нарахувати собі податкові зобов’язання. Для цього він складає зведену податкову накладну на основі отриманих податкових накладних.
Для зручності та економії часу у модуль було додано можливість створення таких зведених податкових накладних.

ОБМІН ДОКУМЕНТАМИ ІЗ ВКЛАДЕННЯМИ

Деякі компанії стикаються із необхідністю відправити контрагенту файл, не стандартизований згідно з xml-шаблоном (наприклад, прикріпити договір, технічну документацію, креслення, інструкції, документи у форматі Excel тощо).
Модуль «ЕДО Розширений» дозволяє прикріпити до стандартного шаблону будь-які вкладення та відіслати контрагенту повний пакет необхідних документів, зашифрованих ЕЦП, незалежно від їх формату.
Модуль «ЕДО Розширений» – грамотне рішення для керівника, адже економить тимчасові, людські та матеріальні ресурси, оптимізує роботу, гарантує правильність заповнення документації, повна відповідність даних законодавчим нормам.


 

МОДУЛЬ «ЗАРПЛАТА»


«M.E.Doc Зарплата» – це модуль системи електронного документообігу «M.E.Doc», який автоматизує розрахунок і нарахування заробітної плати співробітників малих і середніх підприємств, а також всі процеси обліку та управління персоналом.
Модуль «M.E.Doc Зарплата» надасть у Ваше розпорядження перелік типових видів оплат, фондів та їх нарахувань, комплекти всіх необхідних звітів, які сформовані з урахуванням вимог контролюючих органів.
За допомогою модуля «M.E.Doc Зарплата» Ви зможете:

 • створювати і вести особисті картки співробітників, в яких міститься вся необхідна інформація про них;
 • вести розрахункові листи співробітників (з урахуванням одноразових премій, доплат, відпускних, лікарняних);
 • розраховувати нарахування до фондів, як в цілому по підприємству, так і окремо по кожному співробітнику;
 • формувати документи для перекладу виплат співробітникам і аліментів у банки на особисті рахунки;
 • зберігати розрахункові листи за поточний рік і всі минулі періоди.

Інструкція по модулю «M.E.Doc Зарплата»
Завантажити

При цьому модуль «M.E.Doc Зарплата» автоматично:

 • розраховує заробітну плату згідно з чинним законодавством (у розрізі по окремих підрозділах і по підприємству в цілому);
 • перераховує заробітну плату по кожному співробітнику з урахуванням графіка його роботи;
 • перераховує суми утримань та відрахувань до фондів за попередні періоди при зміні законодавства України;
 • заповнювати розрахункові відомості на основі даних з особових карток та розрахункових листів;
 • заповнює звіти (1ДФ, 1ПВ, ЄСВ) на підставі зарплатних даних.

Такий ресурс економить час, оптимізує роботу всього підприємства, забезпечує точність і правильність здійснення фінансових операцій, пов’язаних з виплатами співробітникам. Тому скачати “M.E.Doc” модуль “Зарплата” буде вірним кроком на шляху до організованої і злагодженій роботі вашого підприємства.

А також для того щоб придбати модуль програми M.E.Doc «Зарплата» в м.Хмільнику та в смт.Літин телефонуйте 04338-22073

Дізнатися детальніше про роботу з модулем можна за посиланням.

Для консультації щодо модуля “Зарплата” телефонуйте 04338-22073

Для отримання рахунку на оплату модуля в інших містах України ви можете звернутись до наших партнерів.


МОДУЛЬ «КОРПОРАЦІЯ»


Модуль «Корпорація» – це система електронного документообігу, розроблена спеціально для великих підприємств та установ з розгалуженою структурою підзвітних організацій. В модулі «Корпорація» враховані всі особливості обміну документами всередині великих підприємств і самі актуальні вимоги законодавства України.
Модуль «Корпорація» є безперечним, визнаним професіоналами, еталоном програмного комплексу, який вирішує весь спектр завдань створення, збору, консолідації, аналізу та обміну електронними документами між :

 • головним підприємством та підзвітними структурами;
 • головним підприємством / підзвітними організаціями та державними органами.

Інструкція по модулю «Корпорація»
Завантажити

Які можливості отримує підприємство при впровадженні «Корпорація»?
 • автоматичний прийом документів (в тому числі, всієї необхідної звітності) в електронному вигляді, підписаних ЕЦП, за допомогою Інтернет;
 • збереження створених і прийнятих електронних документів в єдиному електронному архіві;
 • підписання всіх вихідних документів ЕЦП, розшифровка і перевірка будь-якого створеного і прийнятого файлу в усіх можливих розрізах (на цілісність, відповідність затвердженому формату, заповнення основних реквізитів тощо);
 • формування в автоматичному режимі квитанцій:
 • про доставку електронного документа (ваше повідомлення доставлено/не доставлено)
 • про результати обробки електронного документа;
 • зручна і швидка консолідація звітів, отриманих від підзвітних організацій.

При обміні всі документи в системі завіряються електронним цифровим підписом, який надає їм повну юридичну силу і забезпечує їх цілісність і надійний захист даних документа.

Переваги впровадження модуля «Корпорація» на Вашому підприємстві:
 • максимальне спрощення взаємодії головного підприємства з підзвітними установами;
 • удосконалення якості обробки наданих електронних документів і звітів;
 • прискорення обробки та аналізу електронних документів: прозорість руху документів, швидкий пошук документів в єдиній електронному архіві;
 • скорочення витрат робочих ресурсів і часу на доставку та обробку документів, відмова від прийому і зберігання паперових документів, отже, відмова від додаткових паперових архівів;
 • гарантована своєчасність подання документів;
 • підвищення рівня контролю за процесом збору, прийому та аналізу електронних документів;
 • посилення виконавської дисципліни завдяки глобальній автоматизації процесу подачі, розгляду та обробки документів;
 • прийом оперативних, ефективних управлінських рішень.

Захист інформації в системі

Система повністю відповідає вимогам чинного законодавства України в галузі криптографічного захисту інформації.

Досвід впровадження системи

За допомогою нашої системи побудовано прийом, обробку та обмін електронними документами між суб’єктами господарювання в багатьох державних установах.


МОДУЛЬ «БАНКІВСЬКІ РАХУНКИ»


З набуттям чинності Наказу Міністерства фінансів України № 426 від 02.04.2012р. «Про затвердження Порядку подання повідомлень про відкриття/закриття рахунків платників податків у банках та інших фінансових установах до органів державної податкової служби».
З 01 травня 2012 року банки України зобов’язані подавати повідомлення про відкриття/закриття рахунків платників податків до органів державної податкової служби в електронному вигляді за допомогою Інтернет-зв’язку із використанням електронного цифрового підпису.
Саме для цього наші фахівці розробили спеціальну конфігурацію програмного комплексу «M.E.Doc», яка, відповідно до вимог, наведених у розділах ІV та V вищезазначеного Порядку:
– забезпечить формування та обробку файлів повідомлень, квитанцій та повідомлень-відповідей відповідно до затверджених форматів та вимог ДПС України;
– здійснить підписання і шифрування файлів за допомогою надійного засобу ЕЦП (сумісного із засобами ЕЦП, що використовуються в органах ДПС), та відправить їх до ДПС України засобами мережі Інтернет.
КОНФІГУРАЦІЯ СИСТЕМИ «M.E.DОС Банківські рахунки» підтримує роботу посилених сертифікатів відкритих ключів, отриманих в акредитованому центрі сертифікації ключів «Україна», що співпрацює з органами ДПС України.
Призначення конфігурації – «M.E.Doc Банківські рахунки»
Завантажити

Для полегшення обміну документами з ДПС України програма:

– виконає автоматичний прийом квитанцій та повідомлень-відповідей щодо обробки повідомлень про відкриття/закриття рахунків;
– розмістить їх у зручному для перегляду вигляді.

За результатами Ваших відправлень Ви зможете:
 • провести аналіз, пошук і сортування необхідних документів в реєстрі за будь-яким необхідним реквізитом;
 • побачити повну та актуальну картину результатів прийому та обробки надісланих повідомлень до ДПС України.

ВАЖЛИВО: у відповідності до Порядку подання повідомлень про відкриття/закриття рахунків платників податків, відправлення повідомлень до ДПС України проводиться із використанням засобів електронного цифрового підпису. З порядком отримання посилених сертифікатів ЕЦП Ви можете ознайомитись на сайті АЦСК “Україна”.
Застосування цього модуля в системі “M.E.Doc” дозволить аналізувати і швидко знаходити необхідний документ в будь-який час, а також мати загальну картину щодо обробки відправлених раніше звітів.
Завантажити модуль “Банківські рахунки” – означає забезпечити швидке оформлення необхідних документів, виключити ймовірність неточностей і помилок, які можливі в зв’язку з людським фактором. Цей ресурс незамінний для будь-якої організації, яка прагне оптимізувати свою роботу.