This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

“СОТА”

«СОТА» – ЕЛЕКТРОННА ЗВІТНІСТЬ ОНЛАЙН У ВІКНІ БРАУЗЕРА

«СОТА» – це революційний веб-сервіс для звітності та документообігу. Податкова та бухгалтерська звітність через Інтернет тепер є простою як ніколи.

До Ваших послуг – онлайн-система, у якій можна сформувати та здати звіт у ДФС, ПФУ, ДССУ та інші контролюючі органи, а також здійснити електронний документообіг (обмін первинними документами, адміністрування ПДВ тощо). Мобільність та інтуїтивність веб-сервісу дозволяють проводити навіть складні операції у декілька кліків! «СОТА» створена для підприємств на будь-якій системі оподаткування, і в першу чергу – для ФОП та юридичних осіб платників єдиного податку.

«СОТА» – це все, про що Ви мріяли у онлайн-звітності!

«СОТА» – це Ваш надійний інструмент для формування і подання звітів у будь-який момент і у будь-якій точці земної кулі, отже, він має бути максимально зручним, зрозумілим і доступним. Для цього «СОТА» отримала інтерфейс традиційного Медку, який добре зарекомендував себе.

Посібник користувача «СОТА»
Завантажити

«СОТА» (MeDoc – Online) є оптимальним варіантом для приватних підприємців, оскільки дозволяє отримати доступ до своїх звітів і даних по підприємству з будь-якого комп’ютера або ноутбука, що має вихід в Інтернет. Також у приватних підприємців порівняно невелика кількість звітів, і тому рідко виділяються гроші на окрему оргтехніку для ведення бухгалтерії і подання звітів, і тут ми бачимо ще одно перевагу – не треба встановлювати програму на комп’ютер, займати на місце на жорсткому диску і витрачати ресурси комп’ютера – Вам досить просто відкрити браузер для роботи в програмі «СОТА». За допомогою цього сервісу можна подати звіти до податкової інспекції, пенсійного фонду і державної служби статистики, усіх попередніх звітів і квитанцій доступні Вам для перегляду, друку, редагування і копіювання.

Інструкція користувача Персонального кабінету «СОТА»
Завантажити

«СОТА» гарантує безпеку і конфіденційність Вашої інформації, оскільки дані шифруються ключами ЕЦП на Вашому комп’ютері і передаються на сервер тільки в зашифрованому вигляді, в якому там і зберігаються, що гарантує можливість доступу до цих даних тільки власникові ключів ЕЦП, якими були зашифровані дані.

Пам’ятка користувача «СОТА»
Завантажити

«СОТА» працює з ключами ЕЦП сертифікаційного центру “Україна”, а також з усіма ключами інших акредитованих сертифікаційних центрів (ІДД ДПС – ключі податкової, Masterkey та ін.).

ПЕРЕЙТИ НА САЙТ «СОТА»